2026. június 26., péntek

Dior : itt a partizás ideje!

Nyáron sem maradunk bemutatók nélkül. Épp zajlik  Párizsban a Fashion week a férfi ruházat Tavasz/ Nyár 2027 bemutatók sorozata. Volt már Louis Vuitton vízeséssel( erről majd egy következő bejegyzésemben írok), és várom a Chanelt nagyon. 

Na de visszatérve a Dior bemutatóra, Jonathan Anderson megint csodás helyet talált a bemutatójának!

A párizsi Divathét második napján 9:15h-i kezdéssel a nagy melegre való tekintettel elindult a Férfiruházat Tavasz / Nyár 2027 kollekció divatbemutatója a Nissim de Camondo Art Deco Múzeumban. Jonathan Anderson mindent újragondol, újra értelmez, mert szerinte az élet túl rövid az unalmas ünnepléshez. Ezért az egész fahsion show egy pezsgő, bulis hangulatú, pozitív de ugyanakkor kicsit múltidéző szintérré alakult. Az áttetsző, túlméretezett öltönyök, a hosszú mandzsettájú ingek, a csillogó farmerek, a vintage stílusú kötött rojtos pulóverek a szakadt farmerokkal, mind egyformán lüktettek a klubokat idéző zenére. A kiegészítőkről nem is beszélve: a virágos öltönycipők, a csillogó lábbelik, a túlméretezett bohó stílusú táskák, a nagyméretű virág kitűzők és a csillogó sálak party hangulatot árasztottak. Itt jegyezném meg, hogy nem véletlenül volt a meghívó egy fekete diszkógömb benne egy gyűrű és egy medál Dior felirattal. Jonathan Anderson komolyan gondolta a partit és sikerült is neki megteremtenie azt. Minden  Dior bemutató után elgondolkodok azon, hogy honnan árad Jonathan Anderson-ból ez a töménytelen szépség és alázat. Azt hiszem a Háznak jót tett, hogy ilyen fiatal tehetség lett a kreatív igazgató, remélem még sokáig marad! 

Mutatom a kedvenceimet:








A teljes showt itt tudjátok megnézni! Jó szórakozást! Írjátok meg kommentben, nektek hogy tetszett a bemutató!


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése